Menu
Sepetim

Zodyak Takvimi Detaylı Arındırıcı Selenit Disk / Sunak

Zodyak Takvimi Detaylı Arındırıcı Selenit Disk / Sunak
2-3 Gün
Zodyak Takvimi Detaylı Arındırıcı Selenit Disk / Sunak
  • Stok: 2-3 Gün
  • Model: SNK2
284,75 ₺
Vergiler Hariç: 237,29 ₺

çap : 13 cm 
yükseklik : 2 cm 
ağırlık : 617 gram

Günlük ritüellerinizde sunak olarak kullanabileceğiniz kusursuz detay işlemesine sahip selenit taşı. 
Meditasyon için  veya tarot kartlarınızın uyumlamasında da kullanabilirsiniz.

     Selenit taşının başlıca özellikleri ; 

  • Fiziksel İyileştirici Özellikleri

Şifa özellikleri yoğun olan selenit taşını hayatına sokan kişiler, fiziksel varlıklarına yeni bir esneklik getirdiğini görecektir. Bu değerli taş; omurgayı hizalamaya yardımcı olur, kas ve iskelet sistemi sorunlarını düzeltir, hücre yapısındaki serbest radikal hasarını tersine çevirmeye çalışır. Aynı zamanda; cilt, saç ve gözlerin daha temiz, parlak, genç ve nemli bir enerjiyle dolmasını sağlayabilir. Selenit taşı tiroit bozukluklarını gidermede de faydalı olabilir.

  • Zihinsel ve Duygusal İyileştirici Özellikleri

Kalbinizi ağırlaştıran kaygı ve endişeleri amanıza yardımcı olmak için her zaman iyi çalışan bir taştır. Kullanan kişiyi, karışık düşüncelerden kurtarmaya yardımcı olmak için çalışır. Çevrenizden güzel bir şekilde haberdar olmanıza yardımcı olur. Kusursuz bir karar mekanizması ve sağlıklı bir içgörü sağlar. Bu da, doğru kararlar vermek için ruhunuzla bağ kurmanızı sağlar. Sizi daha açık, dürüst, saf ve özgür bir hale getirmeye teşvik eder. Artık, size hizmet etmeyen durumları affetmenizi sağlar.

  • Metafiziksel Özellikleri

 Metafizik, selenit taşının öne çıktığı yerdir. Karmaşık bir şekilde, adını taşıyan bir taştır. En önemli özelliği; sizi, akışta yaşamaktan alıkoyan enerji tıkanıklıklarını gidermek için harika bir araç olmasıdır. Taç çakrası gibi yüksek çakralarla iyi bir şekilde çalışan selenit; ışığın ve enerjinin akmasını sağlar. Kalp çakrası üzerinde çalışması da şaşırtıcı değildir.

Selenit taşı, yüce bir ruh rehberidir. Aynı zamanda, aura temizliği için de iyi bir araçtır. Psişik yetenekleri uyandırmak, istenmeyen varlıkları salmak ve her türlü bilince girmeye yardımcı olmak için kullanıldığı da söylenmektedir.